Entries last updated - Friday, October 06, 2023 @ 04:27pm
AACA - Admiral's Academy
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barnwell, Audrey - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Briffett, Brooklyn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Butler, Brayden - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Butt, Charlea - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Butt, Michael - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Cullen, Patrick - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Garland, Sam - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Gosse, Kinsley - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Guiney, Avery - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Guy, Rachael - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Kennedy, Vanessa - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Martin, Brooklyn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Morgan, Eugene - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Morgan, Jessica - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Seaman, Beth - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. Sharpe, Makynlee - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Stringer, Jada - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. Windsor, Landon - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
ANCH - Anchor Academy
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barnes, Giana - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Collins, Marybeth - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Joiningkwe Togol, Dirbo - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Lahey, Charlotte - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Laing, Jonah - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Lane, Addison - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Snow, Ava - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
BSC - Baltimore School Complex
-------------------------------------------------------------------------------
1. Boland, Avery - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
2. Boland, Jayden - Male 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
3. Caddick, Allissa - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
4. Caddick, Maralise - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Carey, William - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
6. Chidley, Jaeden - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Coady, Lauren - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
8. Coady, Lexi - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Crane, Charlie - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
10. Crane, Waylon - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Doyle, Connor - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
12. Flannigan, Reid - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Goobie, Elizabeth - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Hawkins, Amber - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Hayden, Will - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Hurley, Chase - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Jordan, Addison - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
18. Kane, Blake - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. Kavanagh, Stephen - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
20. Lee, Dain - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
21. O'Brien, Daniel - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
22. O'Brien, Jack - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Perdunn, Logan - Male 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
24. Plater-Kenny, Lily - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
25. Power, Evan - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
26. Pye, James - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
27. Reddy, Landon - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
28. Ryan, Zachary - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
29. Stratton, Eva - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
30. Tibbo, Paige - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
BCE - Beachy Cove Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Bartlett, Jace - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Finlay, Luke - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Molloy, Noah - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. O'Connell, Grady - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Ostridge, Jordyn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Skinner, Sara - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Thompson, Clara - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Wilkinson, Rose - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
BJHS - Beaconsfield Jr High /sj
-------------------------------------------------------------------------------
1. Bishop, Sarah - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Coffey, Benjamin - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Lynch, Sophia - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
4. O'Keefe, Ccnor - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
5. Perrin, Jonah - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
6. St. John, Alexa - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
7. Whelan, Lauren - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
8. Whelan, Lindsay - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
BFSJ - Bishop Feild
-------------------------------------------------------------------------------
1. Addison, Samuel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Butt, Charlie - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Drodge, William - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Dymond, Charlotte - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Holden, Maggie - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
6. Mac An Rí, Cormac - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Macdonald, Simon - Male 13
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Matthews, Sterling - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. McDavid, Lachlan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
10. Mellor, Eli - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Powell, Brienna - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Rogers, Olivia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
13. Schofield, Esmé - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
14. Schofield, Julian - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Soucy, Mick - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. Steffler-Minty, Levi - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
17. Thorbrook, Olive - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
18. Tizzard, Julianne - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. Vardy, Alex - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
20. Whittle, Elliott - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
21. Whittle, Vivienne - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Wong, Brendan - Male 24
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. Wong, Lydia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
BRSI - Brookside Intermediate (Portug
-------------------------------------------------------------------------------
1. Alexander, Katie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Bartlett, Brooke - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Bragg, Carter - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Brake, Drew - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Burry, Eli - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. Butler, Joshua - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Carpenter, Alex - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Chatman, Sophia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Churchill, Alexis - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
10. Crane, Sarah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Dolezalek, Klara - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
12. Ebert Diduch, Isaac - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. El Naas, Maryam - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
14. Etsell, Paige - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Fagan, Jackson - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
16. Fagan, Parker - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
17. Finlay, Charlotte - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
18. Gorman, Kai - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. Green, Robert - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
20. Henley, Eric - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Herlidan, Jake - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
22. Hibbs, Brooklyn - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
23. Hibbs, Peyton - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
24. Higgins, Hunter - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
25. Howell, Rachel - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
26. Hurley, Sam - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
27. Johnson, Harper - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
28. Jones, Valletta - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
29. Lambe, Jackson - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
30. Layman, James - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
31. Little, Amelia - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
32. Little, Kaylee - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
33. Lynch, Abigail - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
34. March, Amber - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
35. March, Lily - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
36. McCabe, Seth - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
37. McGrath, Avery - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
38. McKim, Satya - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
39. O'Connell, Kenza - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
40. O'Keefe, Ellie - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
41. Oram, Cole - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
42. Osborne, Michael - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
43. Pittman, Ara - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
44. Pittman, Jacob - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
45. Putt, Ciaran - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
46. Reid, Tara - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
47. Riche, Scarlett - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
48. Rideout, TJ - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
49. Rodriguez, Diego - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
50. Rose, Cohen - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
51. Rowe, Parker - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
52. Sharpe, Cameron - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
53. Smith, Abby - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
54. Smith, Gillian - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
55. Smith, Rory - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
56. Somerton, Angela - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
57. Spry, Dustin - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
58. Squires-Sturge, Juliet - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
59. Strange, Sophie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
60. Taylor, Kaylee - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
61. Tucker, Lila - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
BRJH - Brother Rice Junior High - Cel
-------------------------------------------------------------------------------
1. Auchinleck-Benoit, Wally - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Blackie, Violet - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
3. Cowan, Lily - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
4. Fortune, Olive - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
5. Glasgo, Wren - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
6. Mesh, Declan - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
7. Mongiat Kelly, Ava - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
8. Wagner, Bowie - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
9. Ward, Leo - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
CSFE - Cape St. Francis Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barrett, Kaiden - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Blundon, Ariana - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Critch, Isaac - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Doody, Iliana - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Ennis, Abby - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Gavin, Nash - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Gillespue, Oliver - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Howlett, Daniel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Kavanagh, Charlotte - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Miller, Jane - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Strickland, Hartley - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
CCCA - Carbonear Collegiate
-------------------------------------------------------------------------------
1. Jenkins, Tristan - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
CLMS - Clarenville Middle School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Butler, Leah - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
CHES - Cowan Heights Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Chaulk, Ronan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Collett Parsons, Levi - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Dietz, Erika - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Foley, Sofia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Gauci, Simon - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Hayley, Jacob - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
7. Heffernan, Sadie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Kean, Lyon - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
9. Lundrigan, Allie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Middleton, Oliver - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Roop, Susannah - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
12. Smith, Jason - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Sutton, Jack - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Taylor, Natalie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Vey, Andrew - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
DMA - Dunne Memorial Academy
-------------------------------------------------------------------------------
1. Corcoran, Connor - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Corcoran, Dalton - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Corcoran, Skye - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. McCormack, Sophia - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Tobin, Kellan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. Toope, Katie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Van De Bulk, Noah - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
8. Wells, Drayton - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Whelan, Cameron - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
10. Whelan, Ryan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
EDGV - École des Grands-Vents
-------------------------------------------------------------------------------
1. Amadi, Andrea - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Davis, Laura - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Follett, Abbigail - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Gendron, Cedric - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Lenormand, Rémi - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Leroux, Mathieu - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Lethbridge, Abigail - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Lind, Vanessa - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. López Garland, Elise - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Martin, Zoé - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Martinez Wilcox, Gloria - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Martinez Wilcox, Xurxo - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
13. Oloko, Gabriela - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Pant, Éric - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Purdy, Alexia - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Snow, Olivia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Vaughan-Pelta, Adrien - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
ERDN - École Rocher-du-Nord
-------------------------------------------------------------------------------
1. Campbell, Alexandra - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Lenormand, Elodie - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Yethiraj, Muna - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
EPES - Elizabeth Park Elementary Scho
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barrett, Jack - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Brown, Alexandra - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Browne, William - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Carey-Lundrigan, Jack - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Carroll, Jacob - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. Coopee, Adrianna - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Earle, Evan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. English, Holden - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
9. Freake, Jakob - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Kinsella, Rylan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Lambert, Marah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Matthews, Max - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Morgan, Hunter - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Murphy, Darcy - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
15. Penman, Molly - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Pickford, Julia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Reynolds, Cohen - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. Roberts, Daniel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Rumbolt, Luke - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
20. Tansley, Emily - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Wells, Lilah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Whelan, Alexander - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. White, Lucy - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
FRJH - Frank Roberts Junior High
-------------------------------------------------------------------------------
1. Dixon, Logan - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
2. Downey, Jessica - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
3. Hallingham, Zeanna - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
4. Kean, Ava - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Reimer, Joshua - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
6. Ryall, Josh - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
7. Sample, Owen - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
8. Walsh, Dominic - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
9. Woodford, Andrew - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
GONZ - Gonzaga High School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Afridi, Nuh - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
2. Kaposy, Elizabeth - Female 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
3. Kepich, Leena - Female 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
4. Masek, Adam - Male 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
5. Patro, Alpita - Female 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
6. Pearce, Nathaniel - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
7. Peddle, Alex - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
8. Pittman, Emma - Female 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
9. Santos, Arthur - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
10. Yansaneh, Kadi - Female 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
GELM - Goulds Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barter, William - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Chubbs, Nathan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Collins, Kieran - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Condon, Carter - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Connolly, Jakob - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. English, Brooke - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Kent, Aiden - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Lynch, Kiera - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. McGrath, Logan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Oneill, Alexa - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Scheeler, Logan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Sidoruk, Xander - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Snelgrove, Grace - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Tait, Wesley - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Turner, Evan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. Walbourne, Caleb - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
HAZE - Hazelwood Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Asprey, Abigail - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Brown, Maddox - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Careen, Kylie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Coady, Leonora - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Coffey, Nadia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Cofield Mcgrath, Joseph - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Densmore, Leah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Doroshenko, Lev - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Downey, Saxon - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Esperanza, Lylah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Follett, Kylie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Hoban, Annika - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Kemaoglu, Toprak - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Kielly, Noah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Lambier, Oliver - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. Lewis-Wall, Charli - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Lewis-Wall, Jacob - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
18. Little, Lydia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. Lynch, Elena - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
20. McCarthy, Mallory - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
21. Murphy, Kacey - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Murphy, Owen - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. Nguyen, Ken - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
24. Noseworthy, Mckenna - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
25. Nwachukwu, Gold - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
26. Organ, Alexander - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
27. Perchard, Penny - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
28. Pottle, Dylan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
29. Robinson, Vannin - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
30. Rumsey, Kyle - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
31. Rumsey, Mason - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
32. Snedden, William - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
33. Sweetapple, Ariah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
34. Sweetapple, Avery-Rose - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
35. Traverse, Charlotte - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
36. Whalen, Nathan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
37. Whiffen, Madison - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
38. Yetman, Jenner - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
HCEH - Holy Cross El / Holyrood
-------------------------------------------------------------------------------
1. Abbott, Kyleigh - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
2. Alcock, Lucas - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Ballard, Matthew - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Bartlett, Jacob - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Dalton, Brent - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
6. Dalton, Charlee - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Dalton, Cohen - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Farr, Asher - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
9. Fitzpatrick, Nolan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Fleming, Claire - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. Flynn, Colton - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
12. Gorman, Avery - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Kelly, Grayson - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Kieley, Benson - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Lewis, Tucker - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
16. Maloney, Thea - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
17. Maloney, Thomas - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
18. Masters, Cameron - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Molloy, Hayden - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
20. Morgan, Maya - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Penney, Aiden - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
22. Quinlan, Nathan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Ring, Riley - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
24. Ryan, Ethan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
25. Snelgrove, Amber - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
26. Williams, Jayda - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
HFAM - Holy Family School /par
-------------------------------------------------------------------------------
1. Billard, Benjamin - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Bryant, Quinn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Duggan, Ava - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Duggan, Connor - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Elliott, Nora - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Greene, John - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Hickey, Dawson - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Hicks, Sophie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
9. Hobbs, Sam - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Hounsell, Kayleigh - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Perry, Jack - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Stafford Day, Christian - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Street, Madelyn - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
14. Strickland, Max - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Tobin, Lane - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Wells, Jacob - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
HHHS - Holy Heart High School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Ahishakiye, Bridgitte - Female 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
2. Dodd, Sarah - Female 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
3. Evans, Benjamin - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
4. Hyde, Alexander - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
5. Keats, Ian - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
6. Lee, Brett - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
7. Noguera, Lara - Female 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
8. O'Brien, Kiran - Female 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
9. Palmer, Paige - Female 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
10. Ryan, James - Male 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
11. Snow, Keagan - Male 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
12. Steeves, Claudia - Female 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
13. Yetman, Clara - Female 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
HTEL - Holy Trinity Elem /torbay
-------------------------------------------------------------------------------
1. Abbott, Caden - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Brake, Gracie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Brown, Madeline - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Card, Maya - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Colbourne, Michelle - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Connors, Ryan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Critch, Reese - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Elliott, Sarah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Fisher, Wesley - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Gallant, Sydney - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Hann, Julia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Hornell, Samantha - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Kelly, Francis - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Kelly, Paisley - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. McNeil, Finn - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. Putt, Emma - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Rosales Lusignan, Julian - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. Rousselle, Arianna - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Shea, Breton - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
20. Smith, Bobby - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
21. Smith, Tyler - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Snyder, Henry - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. Stone, Ava - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
24. Sullivan, Leah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
25. Tucker, Poppy - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
HTHS - Holy Trinity HS /torbay
-------------------------------------------------------------------------------
1. Harvey, Mitchell - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
ICPS - Immaculate Conception School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Foley, Elijah - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
JRIN - Juniper Ridge Intermediate
-------------------------------------------------------------------------------
1. Andrews, Elisha - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Armanini, Laila - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Arns, Ava - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Barrett, Olivia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Coady, Natalie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. Codner, Emma - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Cook, Callie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Dawe, Kaylee - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Devereaux, Bella - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
10. Dwyer, Saoirse - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Elliott, Emily - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
12. Fennell, Max - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Fifield, Cooper - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Fleming, Gwendolyn - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Forsey, Madeline - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Green, Amber - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
17. Halley, Caleb - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
18. Harris, Lincoln - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
19. Harvey, Joshua - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
20. Hickey, Philip - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Hornell, Emily - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
22. House, Josh - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
23. Lawlor, Rachel - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
24. López Garland, Mateo - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
25. McCarthy, Julia - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
26. Mercer, Ellie - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
27. Miller, Nevaeh - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
28. Niven, Bronwynne - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
29. O'Keefe, Harold - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
30. Oldford, Adele - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
31. Osborne, Livia - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
32. Snow, Kane - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
33. Sullivan, Luke - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
34. Tapper, Finley - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
35. Warren Gallant, Sophie - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
LIS - Lakecrest Independent School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Rizkalla, Evan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Smith, Christopher - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Wilkinson, Vivienne - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
LARK - Larkhall Academy
-------------------------------------------------------------------------------
1. Awosika, Oluwadarasimi Pedro - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Dunn, Grayson - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Gendron, Carissa - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Gendron, Conrad - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Griffin, Maggie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Norman, Chloe - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Normore, Jack - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Owolabi, Daniel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Sheaves, Jacob - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Toope, Carson - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Walsh, Nolan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Wells, Seth - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
LBJH - Learys Brook Jn High
-------------------------------------------------------------------------------
1. Upward, Alec - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
MDEL - Macdonald Drive Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Angelova, Darina - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Churchill, Eva - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
3. Cooke, Isabel - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Cui, Jingzhi - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Davidson, Marcus - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Duggan, Jack - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Fiwka, Emma - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Flynn, Molly - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Greey, Matthew - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
10. Higdon, Kate - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Kumar, Oviya - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Laengle, Benjamin - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Malone, Brooklyn - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
14. Malone, Grady - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Matchim, Layla - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Merner, Nora - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Morales, Olinka Zoe - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. Mullowney, Nate - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Mullowney, Rory - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
20. Murphy, Laura - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Ogilvie, Cameron - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Payne, Sophie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Snook, Hannah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
24. Warren, Ivy - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
25. Wright, Ella - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
26. Yazar, Aslan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
27. Zhang, Emily - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
MDJH - MacDonald Drive Jr H /sj
-------------------------------------------------------------------------------
1. Bennett, Ciara - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Carnell, Timothy - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Duffett, Allison - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
4. Earle, Benjamin - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
5. Earle, Matthew - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
6. Greey, William - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
7. Hickey, Adam - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
8. Johnston, James - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
9. Ladha, Maddy - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
10. LeBlanc, Harlow - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
11. Maloney, Kaden - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
12. Murphy, Jonah - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
13. Peretti, Calvin - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
14. Rideout, Simon - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
15. Santos, Ian - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
16. Shinkle, Abe - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
17. Shinkle, Leo - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
18. Stanley, Nathan - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
19. Summers, Zachary - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
20. Thomas, Caroline - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
21. Thomas, Gabrielle - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
22. Tilley, Jack - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
MQPE - Mary Queen of Peace/SJ
-------------------------------------------------------------------------------
1. Adams, Lincoln - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Ahmad, Alin - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Barrett, Arya - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Bussey, Sam - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Coish, Clare - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
6. Collins, Eleanora - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Cook, Oliver - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Coughlan, Lucy - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Coughlan, William - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Fitzpatrick, Megan - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Foley, Gwyn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Foran, William - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Garreffa, Emma - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Garreffa, Nicholas - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
15. Greene, Carly - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
16. Gulliver, Finley - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Gulliver, Hunter - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
18. Harvey, Jack - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Harvey, Richard - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
20. Hunter, Callum - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Kean, Levi - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Kennedy, Thomas - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. Khanna, Ram - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
24. Khurana, Ronan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
25. Martin, Carter - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
26. Martin, Will - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
27. Melamed, Aria - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
28. Mohan, Cillian - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
29. Mooney, Brook - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
30. Mooney, Mac - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
31. Moore, Lauren - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
32. Morgan, Joel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
33. Noel, Sarah - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
34. Noris, Adriannah - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
35. Paterson, Alice - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
36. Penney, Owen - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
37. Roche, Harriet - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
38. Ryan, Brody - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
39. White, Clara - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
40. Winter, Louis - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
41. Yetman, Andrew - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
MQW - Mary Queen of the World Elem
-------------------------------------------------------------------------------
1. Alivio, Marisa - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
2. Donahue, Kai - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Dunne, Blake - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Fifield, Callie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. French, Lucas - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
6. Hedges, Joshua - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Lake, Kiley - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Long, Lauren - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Ma, Andy - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
10. Maloney, Kai - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Martin, Lena - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Ned-Enwereuzo, Kamsy - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Negandhi, Sofia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Omisore, Prayer - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Patey, Mea - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. Roache, Aaliyah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Smith, Parker - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
18. Soper, Olivia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Squires, Hannah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
20. Sullivan, Grant - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
21. Walsh, Andrew - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Wicks, Mason - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. Winter, Gracie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
MCHS - Mobile Central High
-------------------------------------------------------------------------------
1. Brinston, Luke - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Burton, Jayse - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
3. Carey, Austin - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
4. Carey, Claire - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Carey, Garrett - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. Costello, James - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Crane, Cullen - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Doyle, Cohen - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
9. Doyle, Rhéa - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
10. Flynn, Megan - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
11. Janes, Summer - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
12. Kavanagh, Reese - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
13. Legge, Leah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Martin, Jake - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
15. McGrath, Gabe - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. O'Driscoll, Emily - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
17. O'Driscoll, Maria - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
18. O'Driscoll, Olivia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. O'Keefe, Grace - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
20. Pittman, Serena - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Poole, Jasmine - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
22. Power, Cole - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Sharpe, Spencer - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
24. Swain, Reid - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
25. Tibbs, Ella - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
26. Tobin, Molly - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
MORA - Morris Academy
-------------------------------------------------------------------------------
1. Costello, Faith - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Parsons, Jake - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Peddle, Kenzie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
MPIN - Mount Pearl Intermediate
-------------------------------------------------------------------------------
1. Connors, Hillary - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Rumbolt, Lauren - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. White, Bella - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
NEWE - Newtown Elementary /mp
-------------------------------------------------------------------------------
1. Badcock, Maggie - Female 13
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Blundon, James - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Browne, Addison - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Burton, Maggie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Butt, Roland - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
6. Collins, Casey - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Collins, Daniel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Cowan, Aaliyah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Cullen, Peyton - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
10. Duff, Emma - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Edwards, Will - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Francis, Nathan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Freake, Titus - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
14. Gillis, Jack - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Hackett, Marie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Hillyard, Philip - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Hynes, Avery - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
18. Jones, Taylor - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. Kean, Jacob - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
20. Kean, Lucas - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
21. Keats, Addison - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
22. Kelly, Lydia - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Kennedy, Timothy - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
24. LeBlanc, Sarah - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
25. Martin, Caleb - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
26. Martin, Theo - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
27. McMeekin, Finnegan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
28. Nash, Seth - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
29. Piercy, Olivia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
30. Pond, Xander - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
31. Power, Ashton - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
32. Reid, Mason - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
33. Ryder, Quinn - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
34. Saunders, Claudia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
35. Scruton, Isaac - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
36. Soper, Eric - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
37. Taylor, Clark - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
38. Tuff, Kate - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
39. Wall, Olivia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
40. Whiteway, Dominic - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
41. Wickens, Seamus - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
OPEP - Octagon Pond Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Billard, Finley - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Billard, Reece - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Comerford, Rachel - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Forbes Sullivan, Vivian - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. King, Aylah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. McEvoy, Bridget - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Philpott, Paige - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Simms, Parker - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
ODHS - O'Donel High School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Andrews, Baileigh - Female 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
2. Barnable, Matis - Male 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
3. Emberley, Nason - Male 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
4. Snow, Philip - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
5. Tuff, Victoria - Female 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
PES - Paradise Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Cameron, Boone - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Cleary, Nick - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Croke, Kenzie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Dyke, Cam - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Earle, Samuel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Earle, Spencer - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Escott, Nathan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Fagan, Matthew - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Fewer, Nolan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
10. Long, Matthew - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Power, Zoe - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Reid, Ethan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Skinner, Ryan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Smith, Brody - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Squires, Luke - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. Walsh, Luke - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
PIS - Paradise Intermediate School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barron, Ryleigh - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
2. Cluney, Jaxon - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Ducey, Kaylee - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Greene, Liam - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Lights, Emily - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
6. Lodge, Alex - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
7. McEvoy, Kate - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Pryor, Ava - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
9. Simms, Julia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
10. Sturge, Ella - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. Vardy, Kate - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
12. Vardy, Luke - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
PWC - Prince of Wales Coll. - Newfou
-------------------------------------------------------------------------------
1. Alawaini, Moian - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
2. Avery, Benjamin - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
3. Codner, Mason - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
4. Doyle, Carter - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
5. Gerhardt, Cole - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
6. Hepditch, Noah - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
7. Kolawole, Boluwatife - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
8. Matthews, Gabe - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
9. Mohamoud, Ali - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
10. Penney, Tristan - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
11. Pine, Nicholas - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
12. Rezkova, Tatana - Female 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
13. Richards, Jesse - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
14. Rowsell, Terrell - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
15. Semmelroggen, Nina - Female 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
16. Tucker, Riley - Male 07
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
17. Upward, Raya - Female 08
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
RRES - Rennie's River Elementary Scho
-------------------------------------------------------------------------------
1. Ayolo, Abdulbasit - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Beck, Kimberley - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Erriyatt Vipin, Hiran Krishna - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Hong, Maria - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Ibrahim, Ameen - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Ladha, Anna Clare - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
7. Lyon, Kylie - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Macdonald, Jake - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Macdonald, Mackenzie - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
10. Macnab, Grace - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. Mandeville, Elizabeth - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
12. Mascarin, Dario - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Mascarin, Rocco - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
14. Murphy, Otto - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Newhook, Gwendolyn - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. O'Neill, Jane - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Pedroso, Kristel - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
18. Shodipo, Kolade - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. Taylor, Finn - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
20. Tesfamichael, Maranata - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
21. Tzenov, Nixen - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Umedi, Ogheneogaga - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. Whelan, Jack - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
RESJ - Roncalli Elementry/SJ
-------------------------------------------------------------------------------
1. Cross, Mikayla - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. French, Norah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Nixon, Tyler - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Nwokedi, Zack - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Pike, Paige - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Pinela, Sofia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
7. Quigley, Sienna - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Rogers, Beth - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Smith, Hannah - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
SAAC - St. Anne's Academy /dunvil
-------------------------------------------------------------------------------
1. Gambin, Penney - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. McGrath, Claire - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
3. Richardson, Jax - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Ryan, Savannah - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Slaney, Karleigh - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
SBEL - St. Bernard's Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Guest, Chloe - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Kirkpatrick, William - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Mercer, Sophie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Power, Caroline - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Rice, Jacob - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Scott, Logan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Tobin, Michael - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Tucker, Cali - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Walsh, Madelyn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
SBC - St. Bonaventure's College
-------------------------------------------------------------------------------
1. Budgell, Reed - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
2. Costello, Liam - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Fahey, Benjamin - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Jones, William - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
SESK - St. Edward's School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Butler, Parker - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Cole, Mackenzie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Green, Noah - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Hayward, Alexa - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Kelly, Ella - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Kenny, Ben - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Walbourne, Anna - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
SFOA - St. Francis of Assisi
-------------------------------------------------------------------------------
1. Batstone, Matilda - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Bishop, Matthew - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
3. Bishop, Vivienne - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Burgess, Myles - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Dimmell, Owen - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. English, Aviana - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
7. Maher, Jake - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Maher, Zoey - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
9. Mercer, Oxford - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
10. Muir, Joseph - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. Muir, Lewis - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Murphy, David - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Rideout, Jessie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Santander-Diaz, Nicanor - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
SGES - St. George's El. /manuels
-------------------------------------------------------------------------------
1. Andersen, Jillian - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Bishop, Blake - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
3. Gardiner, Seth - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Hunt, Charles - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Hunt, Lydia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Lundrigan, Jesse - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
7. Meade, Quinn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Perino, Arya - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Rideout, Chelsea - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Sample, Grady - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
SJBS - St. John Bosco /sj
-------------------------------------------------------------------------------
1. Breencleary, Liam - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Burns, Darian - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Crane, William - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Delaney, Jace - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Fitzgerald, Morgan - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Grouchy, Aubree - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Noftall, Makayla - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Norman, Bria - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Norman, Cooper - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
10. O'Keefe, Edward - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Peddle, Samuel - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
12. Power, Daniel - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
13. Spencer, Jack - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Walsh, Blair - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Whitten, Olivia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
SKHS - St. Kevin's H S /goulds
-------------------------------------------------------------------------------
1. Parsons, Meredith - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
SKJH - St. Kevin's Jr High /goulds
-------------------------------------------------------------------------------
1. Breen, Ava - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Bulger, Liam - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Morin, Caite - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
4. Turner, Nolan - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
SMES - St. Mary's Elementary /sj
-------------------------------------------------------------------------------
1. Crocker, Ruby - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
2. Curtis, Malcolm - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Fagan, Eric - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Lake, Callum - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Latoszek, Abi - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Murphy, Ryan - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
7. Pollock, Alex - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Pollock, Lach - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Price, Foster - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Seaborn, Norah - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. Squires, Rowan - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Tipton, Donald - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Tucker, Cole - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
14. Whittle, Jenna - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
SMEL - St. Matthew's Elem
-------------------------------------------------------------------------------
1. Abbott, Evan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Alexander, Henry - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Bailey, Lucy - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Barrington, Hannah - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Buckingham, Linden - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Butler, Jack - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
7. Cardiff, Madelyn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Collins, Elliott - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Collins, Gavin - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Conway, Madelyn - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. Cowan, Sydney - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Desai, Priya - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
13. Dunne, Riley - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Farrell, Jack - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Gibbons, Nathaniel - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Ingram, Joshua - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. McDonald, Lucy - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. Noseworthy, Maddie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Pike, Connor - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
20. Prim, Eva - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
21. Sparkes, Asher - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Stevenson, Claire - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Taite, Lauren - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
24. Westcott, Liam - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
25. Westman, Adam - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
26. Westman, Graham - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
SPJH - St. Paul's Junior High School
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barron, Bridget - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Gill, Amelia - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Harvey, Caitlin - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
4. Penney, Rachel - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
5. Rao, Nisha - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
6. Ryan, Allie - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
7. Sullivan, Olivia - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
8. Wardle, Jonathan - Male 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
9. Yetman, Molly - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
10. Young, Beth - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
11. Young, Lucy - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
12. Young, Maelie - Female 09
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
SPJM - St. Peter's Junior High/MP
-------------------------------------------------------------------------------
1. Brockerville, Paige - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
2. Brown, Ava - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
3. Burton, Jaylee - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
4. Emberley, Marshall - Male 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
5. Gibbons, Claire - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
6. Greene, Chloe - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
7. Harnum, Payten - Female 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
8. Keats, Brooke - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
9. Norman, Aleah - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
10. Snow-Blaesing, Lucy-Quinn - Female 11
#7 Mixed 1900 Meter Run CC Grade 7 NT
STSS - St. Teresa's School/SJ
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barnes, Keaden - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Blundon, Charlotte - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
3. Chisholm, Margaret - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Collins, Olivia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Crockwell, Carly - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Crockwell, Kathryn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Freake, Patrick - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Gray, Aubrie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Harris, Jailey - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Janes, Lauren - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. Lawal, Oluwadarasimi - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Lee, Averie - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Lewis, Lexi - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Macasling, Amber - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
15. Martin, Megan - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
16. McGrath, Peyton - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Mendonça Harnett, Miguel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. Mendonça Harnett, Samuel - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
19. Ogundele, Oluwadarasimi - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
20. Picco, Felix - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
21. Seward, Maecyn - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Vokey, Arthur - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
23. Walsh, Dara - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
24. West, Isabelle - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
25. White, Claire - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
26. White, Mason - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
TOPE - Topsail Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Caines, Meredith - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
2. Collins, Luke - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. England, Madison - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Harper, Flynn - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
5. Hearn, Annabelle - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Layden, Oliver - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Puddicombe, Charlotte - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
8. Roberts, Kye - Male 13
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Singleton, Erica - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
UGES - Upper Gullies Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Best, Sadie - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Bickford, Brady - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Byrne, Max - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
4. Hayward, Olivia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Hunt, Carter - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
6. Kelley, Ethan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Kelsey, Claire - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
8. Kelsey, Matthew - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
9. Maher, Keagan - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. McDonald, Summer - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
11. McGrath, Ashley - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
12. Perry, Kaylee - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
13. Reimer, Andrew - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
14. Saunders, Cody - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
15. Walsh, Tessa - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Warford, Connor - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
17. Wheeler, Max - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. Wong, Nate - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
19. Yetman, Miriam - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
VANE - Vanier Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Anderson, Thomas - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Arnold, Amelia - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
3. Bastow, Alex - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
4. Bazeley, Amelia - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
5. Boone, Molly - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. Bourne, Ryan - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
7. Collingwood, Elise - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Drover, Brendan - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
9. Drover, Colin - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
10. Forbes, Liam - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
11. Fowler, Benjamin - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Guy, Lila - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Johnston, Andrew - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Kaposy, Ty - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Ledrew, Maggie Belle - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
16. Legge, Mikayla - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
17. Musseau, Rachel - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
18. O'Dea, Anna - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
19. O'Leary, Lola - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
20. Power-King, Nathaniel - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
21. Shinkle, Cate - Female 14
#1 Girls 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
22. Simms, James - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Stokes, Emmet - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
24. Summers, Alexander - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT
25. Thomas, Nicholas - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
26. Warman, Charlotte - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
VNJH - Villanova Junior High
-------------------------------------------------------------------------------
1. Barron, Molly - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
2. Bullard, Benjamin - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
3. Butler, Isaac - Male 12
#6 Boys 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
4. Butler, Kate - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
5. Chaytor, Addison - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
6. Costello, Charlie - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
7. Dawson, Clara - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
8. Dunphy, Holly - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
9. Foran, Adam - Male 10
#8 Mixed 1900 Meter Run CC Grades 8-9 NT
10. Foran, Heidi - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
11. Gaulton, Addison - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
12. Green, Daniel - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
13. Marshall, Wyatt - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
14. Martin, Alexa - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
15. Mercer, Charlotte - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
16. Parsons, Avery - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
17. Penney, Luca - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
18. Randell, Ethan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
19. Rose, Declan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
20. Stafford, Logan - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
21. Stead, Ella - Female 13
#3 Girls 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
22. Swain, Brooks - Male 13
#4 Boys 1400 Meter Run CC Grade 5 NT
23. Whyte, Jillian - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
WVH - Waterford Valley High
-------------------------------------------------------------------------------
1. Mack, David - Male 06
#9 Mixed 2500 Meter Run CC Grades 10-12 NT
WHIT - Whitbourne Elementary
-------------------------------------------------------------------------------
1. Cranford, Sophia - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
2. Smith, Ginger - Female 12
#5 Girls 1400 Meter Run CC Grade 6 NT
3. Tica, Philip - Male 14
#2 Boys 1400 Meter Run CC Grade 4 NT